0_Sport,PortalBasketbollSport.Slajder

Një vit nga vdekja e legjendës së NBA-së, Kobi Brajant

Para saktë një viti, jetën e humbi basketbollisti legjendar i Los Anxhelos Lejkers, Kobi Brajant, vajza e tij 13 vjeçare Xhiana dhe edhe shtatë persona të tjerë të cilët ishin në helikopterin persona të basketbollistit. Të gjithë e humbën jetën në vendin e aksidentit, duke e përfshirë edhe pilotin.

Back to top button
Close
Close