0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Një tjetër futbollist me koronavirus në përfaqësuesen e Spanjës

Mbrojtësi i përfaqësues së Spanjës në futboll, Diego Lorente është pozitiv në koronavirus, bëhet e ditur sot në ueb faqen e Federatës së atjeshme të futbollit. Futbollisti do ta braktis bazën e ekipit kombëtar dhe do të shkojë në vetizolim.

Back to top button
Close
Close