0_Magazinë.PortalKuriozitete

Një shqiponjë kapi një peshkaqen në det dhe fluturoi me të mbi një plazh plot me njerëz

Në plazhin Mertël në shtetin federal amerikan, Karolina e Jugut, është vërejtur një pamje jo e përditshme - një shqiponjë e madhe kapi një peshkaqen në det, fluturoi mbi plazh plot me njerëz në të dhe dërgoi gjahun e vet në çerdhe.

Majami, 3 korrik 2020 (MIA) – Në plazhin Mertël në shtetin federal amerikan, Karolina e Jugut, është vërejtur një pamje jo e përditshme – një shqiponjë e madhe kapi një peshkaqen në det, fluturoi mbi plazh plot me njerëz në të dhe dërgoi gjahun e vet në çerdhe.

Gruaja e cila shpejtë ka reaguar me kamerën e saj dhe ka xhiruar fluturimin e shqiponjës gjigande – Eshli, thotë se peshkaqeni ka qenë i gjatë rreth dy metra. bsh/

Таг
Back to top button
Close
Close