0_Web_AktualeKorrespondentë MKDLajme nga komunat

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Mbrëmë me armë zjarri është plagosur një person nga Dibra dhe për shkak të seriozitetit të lëndimeve, pas ndihmës së parë në Spitalin e Përgjithshëm, ai është transportuar në Ohër për mjekim.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close