0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKronikëMakedonija.SlajderShoqëri

Një polic qëllohet në lagjen Gjorçe Petrov

Një punonjës policor është qëlluar në lagjen Gjorçe Petrov, në rrethrrotullimin afër kishës "Sh. Petar dhe Pavle", rreth orës 16:40. Polici u lëndua lehtë në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetë, informoi Ministria e Punëve të Brendshme. 

Back to top button
Close
Close