BotëSvet.Slajder

Një një sulm të armatosur në Ostin janë plagosur të paktën 13 persona

Të paktën 13 persona janë plagosur pasi mbrëmë një person anonim ka hapur zjarr në Ostin, Teksas. Incidenti ndodhi në një pjesë të qytetit ku ndodhen një numër kafenesh dhe restorantesh.

Back to top button
Close
Close