0_Magazinë.PortalKuriozitete

Një majmun ka vjedhur një tetefon dhe ka bërë “selfi”

Në Malajzi, një majmun ka vjedhë një telefon dhe ka bërë disa herë selfi... Zakris Rozi (20), djali pronar i telefonit, "mburrej" me të në Tik-Tok dhe i publikoi fotografitë.

Kuala Lumpur, 18 shtator 2020 (MIA) – Në Malajzi, një majmun ka vjedhë një telefon dhe ka bërë disa herë selfi… Zakris Rozi (20), djali pronar i telefonit, “mburrej” me të në Tik-Tok dhe i publikoi fotografitë.

Dy ditë më vonë, kafsha e ka kthyer telefonin.

Majmuni vodhi pajisjen me një simbol molle nga dhoma e djalit dhe në një moment, me sa duket, u përpoq ta hante atë. mb/

Таг
Back to top button
Close
Close