KronikëKronikë.PortalShoqëri

Një kumanovar ka ndërruar jetë pasi kishte rënë në gurore

- Një kumanovar 57 vjeçar derisa punonte në një gurore kishte rënë dhe kishte ndërruar jetë.

Shkup, 3 korrik 2020 (MIA) – Një kumanovar 57 vjeçar derisa punonte në një gurore kishte rënë dhe kishte ndërruar jetë.

Rasti në polici është denoncuar dje në orën  20:50 nga ana e M.L.(41) nga fshati Sopot, i Kumanovës, i punësuar në gurore.

Është bërë mbikëqyrje nga ana e ekipit të SPB Kumanovë, në praninë e inspektoratit të punës. Trupi i të ndjerit P.S. me urdhër të prokurorit publik është dorëzuar për autopsi. fc/

Back to top button
Close
Close