BotëSvet.Slajder

Një i vdekur dhe dhjetëra të plagosur në protestat në Bregun Perëndimor

Një protestues palestinez e humbi jetën, ndërsa 46 janë të plagosur, prej të cilëve 16 me armë zjarri gjatë protestave në Bregun Perëndimor, kumtoi Ministria palestineze e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close