Korrespondentë MKDLajme nga komunat

Një furgon për udhëtim në Kavadar u përfshi nga zjarri

Një furgon për udhëtim u përfshi nga zjarri në bulevardin "Maqedonia", gjatë orës tre të mëngjesit në Kavadar.

Kavadar, 28 janar 2020 (MIA) – Një furgon për udhëtim u përfshi nga zjarri në bulevardin “Maqedonia”, gjatë orës tre të mëngjesit në Kavadar.

Nga Njësiti Zjarrfikës Territorial konfirmuan për MIA-n se kanë intervenuar me një automjet zjarrfikës dhe tre zjarrfikës.

Është shkaktuar dëm i madh material. Në vendin e ngjarjes ekspertizë ka kryer edhe policia. sn/

Back to top button
Close
Close