0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDKronikëKronikë.Portal

Një banore e Kavadarit është goditur nga një veturë pas çka shoferi fizikisht e ka sulmuar

- Një banore e Kavadarit mbrëmë ka denoncuar në stacion policor se ishte goditur nga një automobil "golf" me targa të Shkupit, pas çka shoferi ishte ndalur dhe fizikisht e kishte sulmuar.

Kavadar, 3 korrik 2020 (MIA) – Një banore e Kavadarit mbrëmë ka denoncuar në stacion policor se ishte goditur nga një automobil “golf” me targa të Shkupit, pas çka shoferi ishte ndalur dhe fizikisht e kishte sulmuar.

Rasti është denoncuar në polici rreth orës  22:30, ndërsa sipas banores, incidenti kishte ndodhur në rrugën “Vatasha”.

Zëdhënësi i SPB Veles, Verolub Dodevski informoi se po punohet në zbardhjen e rastit. fc/

Back to top button
Close
Close