0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.Portal

Një banor i Strugës duke prerë dru është lënduar dhe ka vdekur

Personi K.A (49) nga fshati Bogojcë i Strugës dje është lënduar duke prerë dru. Ai është dërguar në kompleksin e Klinikave "Nënë Tereza" për t'iu ofruar ndihmë ku i është nënshtruar plagëve.

Shkup, 4 gusht 2020 (MIA) – Personi K.A (49) nga fshati Bogojcë i Strugës dje është lënduar duke prerë dru. Ai është dërguar në kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” për t’iu ofruar ndihmë ku i është nënshtruar plagëve.

Siç ka njoftuar sot MPB, rasti është paraqitur në SPB Ohër mbrëmë rreth orës 19.

Mbikëqyrje në vendin e ngjarjes ka kryer ekip i Stacionit policor të Strugës. Me urdhër të prokurorit publik trupi i viktimës i është dhënë familjes. fab/

Back to top button
Close
Close