BotëBotë.PortalVideo

Një arushë hyri në një qytet në Japoni dhe filloi të sulmojë njerëz

Një arushë hyri në një vend të populluar në Japoni dhe lëndoi katër persona, pas çka u vra, kumtoi televizioni japonez NHK.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close