0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Ниту еден починат од Ковид-19 првпат по 10 месеци, осум градови без активни случаи, мерките продолжуваат

Нема ниту еден починат ковид-пациент во претходното деноноќие, првпат по 10 месеци, а регистрирани се и само осум новозаразени од 3068 тестирања и девет оздравени.

Back to top button
Close
Close