Политички партии

Николовски: Вредностите и идеалите од Илинден се темел на нашата државност, честит Ден на Републиката

Денеска на 2 Август - Денот на Републиката, оддаваме почит кон нашето славно и херојско минато.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close