Политички партии

Николовски на средба со граѓаните на Карпош

Генералниот секретар Љупчо Николовски, заедно со градоначалникот на општина Карпош Стефан Богоев и пратеничката и претседателка на ОО СДСМ Карпош Марија Георгиевска, денеска учествуваа на маалска средба со граѓаните на скопската општина Карпош која се одржа како дел од теренските активности „Најдоброто за нашата општина“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close