0_Македонија.ПорталПолитички партии

Николоски: Власта да ја согледа реалноста и да не крева лажна надеж за датум во октомври

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вели дека власта треба да ја согледа реалноста и да не крева лажна надеж за датум во октомври.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close