Политички партии

Николоски: Договорот кој Димитров и Заев го потпишале нема никаква обврска за Бугарија да и помогне на Македонија да стане членка на ЕУ

Скопје, 4 февруари 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close