Политички партии

Николоски до Бугарија: Може колку сакате да не блокирате, за ЕУ ние сме Македонци и зборуваме македонски јазик, тоа го знае цела Европа

Скопје, 21 јуни 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close