0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Nikollovski: Vendosim sistem efektiv për luftimin e korrupsionit

Zëvendëskryeministri përgjegjës për luftën kundër korrupsionit dhe krimit, zhvillimit të qëndrueshëm dhe resurseve njerëzore Ljupço Nikollovski sot në një konferencë për media prezantoi masat dhe aktivitetet e Planit për luftimin e korrupsionit, që është miratuar në seancën e sotme të Qeverisë.

Back to top button
Close
Close