0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPartitë politikePolitikë

Nikollovski: Qëndrimet e Zaevit janë qëndrime të LSDM-së, Branko Cërvenkovski është histori

Sekretari i përgjithshëm i LSDM-së, Lupço Nikollovski, në profilin e tij në Fejsbuk, njoftoi se qëndrimet e shprehura nga kryetari i partisë dhe kryeministri Zoran Zaev, janë qëndrime të LSDM-së, ndërsa ish-lideri i partisë dhe ish-presidenti Branko Cërvenkovski është histori.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close