0_Maqedoni.PortalPartitë politike

Nikollovski: Pushteti ta shohë realitetin dhe të mos nxitë shpresa të rrejshme për datë në tetor

Nënkryetari I VMRO-DPMNE-së, Aleksandar Nikollovski thotë se pushteti duhet ta shohë realitetin dhe të mos nxitë shpresa të rrejshme për date në tetor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close