0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Никола Попоски позитивен на Ковид-19

Поранешниот министер за надворешни работи од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Никола Попоски вечерва соопшти дека е позитивен на Ковид-19.

Back to top button
Close
Close