0_Magazinë.PortalSkena

Nikol Shercinger u fotografua me të dashurin e ri

Këngëtarja amerikane Nikol Shercinger tregoi në Tuiter se kënaqet me të dashurin e ri - ragbistin shtatë vjet më të ri Tom Evans.

Los Anxhelos, 17 janar 2020 (MIA) – Këngëtarja amerikane Nikol Shercinger tregoi në Tuiter se kënaqet me të dashurin e ri – ragbistin shtatë vjet më të ri Tom Evans.

Njëherit, Nikol dhe Tom janë fotografuar në sallën e stërvitjeve, ndërsa fotografia për një kohë të shkurtër mori mbi 200.000 pëlqime.

Ata janë njoftuar verën e kaluar në xhirimin e “Iks faktor”, ndërsa paradokohe publikisht folën për lidhjen e tyre. mb/

Таг
Back to top button
Close
Close