0_Магазин.ПорталСцена

Никол Шерцингер се сликаше со новото момче

Тие двајцата се запознаа лани летото на снимањето на „Икс фактор“, а неодамна јавно проговорија за својата врска.

Лос Анџелес, 17 јануари 2020 (МИА) – Американската пејачка Никол Шерцингер покажа на Твитер дека ужива со новото момче – седум години помладиот рагбист Том Еванс.

Имено, Никол и Том се сликале во вежбалница, а фотографијата за кратко време доби над 200.000 допаѓања.

Тие двајцата се запознаа лани летото на снимањето на „Икс фактор“, а неодамна јавно проговорија за својата врска. си/ми/

Таг
Back to top button
Close
Close