0_Maqedoni.PortalShoqëri

Ngjarje me rastin e muajit tetor-dedikuar luftës kundër kancerit në gji

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi, zëvendësministri i Shëndetësisë Ilir Hasani së bashku me punonjësit shëndetësorë dhe ekspertë sot në Çair do të marrin pjesë në ngjarjen me rastin e muajit tetor-dedikuar luftës kundër kancerit në gji.

Back to top button
Close
Close