0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Nga respektimi i masave për mbrojtje nga KOVID-19 do të varet si do të lëviz shteti, thotë kryeministri Zaev

Qeveria dhe institucionet kompetente janë tërësisht të përkushtuara në masat për mbrojtje persona përmes të cilave do të pengohet përhapja e KOVID-19 dhe me këtë edhe nevoja nga karantina dhe masat tjera më restriktive, deklaroi sonte kryeministri Zoran Zaev.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close