0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Nga e hëna fillon faza e parë e regjistrimit – do të regjistrohen të zhvendosurit, të punësuarit në PDK, të burgosurit dhe të pastrehët

Të hënën, 1 mars, një muaj para fillimit zyrtar të Regjistrimit të popullsisë, familjeve dhe banesave, fillon regjistrimi i të punësuarve në përfaqësitë diplomatike dhe konsullore dhe familjeve të tyre, në diasporë, pjesëtarët e armatës jashtë vendit, të burgosurit dhe të pastrehët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close