EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Nga 6 marsi masa të reja shtrënguese në Itali

Kryeministri italian, Mario Dragi nënshkroi dekret të ri për masa antikovid, që do të hyjë në fuqi më 6 mars dhe do të zgjasë pas Pashkëve katolike, në prill, njofton agjencia Ansa.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close