0_Спорт.ПорталОстанато

НФЛ покани 7.500 вакцинирани здравствени работници за претстојниот Супербол

Професионалната лига во американски фудбал (НФЛ) соопшти денеска дека годинешното финале ќе се игра пред 22.000 гледачи, а специјални гости на трибините за мега популарниот Супербол ќе бидат 7.500 вакцинирани здравствени работници

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close