ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Невремето стигна до Австрија

Поплавите што изминатите дена разурнаа делови од Германија, Белгија и Холандја вчера го погодија и северниот дел на Австрија

Back to top button
Close
Close