Svet.SlajderСвет

Нетанјаху: Новоформираната владина коалиција ја загрозува безбедноста на Израел

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху се изјасни против договорот со неговите политички противници за широка коалициска влада

Back to top button
Close
Close