EvropëUncategorized

Nesër video-takim Makron-Merkel-Zeleneski për tensionet me Rusinë

Gjatë vizitës së nesërme të presidentit ukrainas Volodimir Zelenski në Paris, ai dhe nikoqiri i tij, presidenti francez Emanuel Makron, do të zhvillojnë një video-takim me kancelaren gjermane Angela Merkel, kumtoi Pallati i Eliseut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close