0_Maqedoni.PortalPolitikë

Nesër takim Dimitrov – Dendias në Bruksel

Në margjina të samtit të ministrave të punëve të jashtme të vendeve anëtare të NATO-s, nesër do të mbahet takim  Nikolla Dimitrov dhe Nikos Dendias, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close