Makedonija.SlajderParashkimi i motitShoqëri

Nesër dhe pasnesër shi, të mërkurën stabilizim i motit

Moti nesër paradite do të jetë kryesisht i vranët, ndërsa në orët e pasdites duke filluar nga perëndimi do të ketë reshje të shiut që gjatë natës do të përhapen kudo.

Back to top button
Close
Close