0_Магазин.ПорталЗанимливости

Не сакајќи си го откри неверството, па го дозна цела интернет-заедница

Момчето се правдало дека таа му е девојка на другар му, но Сидни вели оти открила дека тој има уште најмалку пет други девојки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close