СпортФудбал

Неповолна жрепка за македонските екипи во Конференциската лига

Македонските екипи ги очекуваат силни противници во 2. квалификациско коло во Конференциската лига на УЕФА во случај да ја минат првата пречка во новоформираното клупско натпреварување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close