0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Ненси Пелоси беше реизбрана за претседател на Претставничкиот дом на американскиот Конгрес

Демократката од Калифорнија, Пелоси, ги предводи демократите во Долниот дом на Конгресот од 2003 година

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close