0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Нема закажани нови собраниски седници неделава, интерпелациите на Маричиќ и Николовски остануват за март

Интерпелациите за министерот за правда Бојан Маричиќ и за вицепремиерот за борба против корупција Љупчо Николовски неделава нема да се најдат на собраниски седници бидејќи се уште нема одговор од страна на Владата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close