Svet.SlajderСветСвет.Портал

Неколкумина ранети во напад од автомобил во источен Ерусалим

Четворица израелски полицајци и уште неколку други лица се ранеи во напад од автомобил во источниот дел од Ерусалим. Полицијата соопшти дека напаѓачот е убиен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close