СветСвет.Слајдер

Неколку жртви при пукање во близина на железничка станица во Сан Хозе

Неколку лица се убиени и повеќе се ранети кога напаѓач утрово отворил оган на приградска железничка станица во градот Сан Хозе, Калифорнија, соопшти канцеларијата на локалниот шериф.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close