БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Неколку часа пред мини карантинот, забава во ноќен клуб во Солун  

Без маски, без дистанца, млади Солунчани доцна синоќа се забавуваа во ноќен клуб или како што напишаа самите споделувајќи видеа на социјалните мрежи, „последно излегување пред карантинот“, јави дописничката на МИА од Атина.

Back to top button
Close
Close