0_Sport,PortalFutboll

Nejmar: Nuk mund të pres më për ty, dashuria ime!

Ylli i madh i Paris Sen-Zhermenit, Nejmar, bëri një postim të ri në Instagramin e tij. Futbollisti brazilian postimin ia përkushtoi Ligës së Kampionëve, e cila do të vazhdojë në muajin gusht.

Paris, 18 qershor 2020 (MIA) – Ylli i madh i Paris Sen-Zhermenit, Nejmar, bëri një postim të ri në Instagramin e tij. Futbollisti brazilian postimin ia përkushtoi Ligës së Kampionëve, e cila do të vazhdojë në muajin gusht.

“Nuk mund të pres më për ty, dashuria ime”! – ka shkruar Nejmar.

PSZH-ja u kualifikua në fazën e çerekfinales.

Është marrë vednim që këtë sezon çerekfinalet, gjysmëfinalet dhe finalja e Ligës së Kampionëve të luhen në formatin “Fajnëll 8”. Ndeshjet e turneut përfundimtar do të zhvillohen nga 12 gushti deri më 23 gusht në Lisbonë. bs/bnsh/

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close