0_Sport,PortalFutboll

Nejmar është i gatshëm të nënshkruajë kontratë të re me PSZH-në

Sulmuesi i Pari Sen Zhermenit, Nejmar më në fund ndërroi mendje për largim nga klubi dhe dëshiron të mbetet, transmeton "Le Parisien".

Back to top button
Close
Close