ЕвропаЕвропа.Портал

Неизвесно е отворањето на британските средни училишта по Божик

Неизвесно е дали сите средни училишта во Велика Британија ќе ја продолжат наставата по Божик, соопшти утрово кабинетот на секретарот на британската Влада, Мајкл Гоув.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close