0_Магазин.ПорталЗанимливости

Неидентификуван летачки објект над Ново Мексико

Пилот на авиокомпанијата „Американ ерлајнс“ од Феникс, САД, преку радио искоментирал дека неидентификуван предмет летал над авионот во лет над американската сојузна држава Ново Мексико во неделата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close