Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Неготинец пријавил дека физички го нападнале поради долг

Триесет и шестгодишен неготинец денеска пријавил во Полициската станица Неготино, дека синоќа околу 20.00 часот, триесет и двегодишник од Кавадарци и уште две непознати лица, со употреба на сила, го однеле во угостителски објект во село Глишиќ, Кавадаречко.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close