BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në zgjedhjet presidenciale në Peru kryeson sindikalisti Pedro Kastilo

Radikali i majtë, Pedro Kastilo kryeson në zgjedhjet presidenciale në Peru me 16,1 për qind të votave, ndërsa kandidati konservator, Keiko Fuxhimori dhe liberali, Hernando de Soto e ndajnë vendin e dytë me 11,9 për qind të votave, tregojnë rezultatet të nga anketat e mbrëmshme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close