0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Në Uashington, Nju-Jork, Moskë, duhet të dalim me “pesha të rënda” diplomatike dhe politike, tha Pendarovski për emërimin e ambasadorëve

- Presidenti, Stevo Pendarovski në intervistën për MIA-n, në lidhje me zvarritjen e emërimit të ambasadorëve në kryeqytetet e rëndësishme, tha se shkak për këtë pak është e pandemia, ndërsa pak, siç tha, mospasja e kandidatëve solidë për ato pozicione.

Back to top button
Close
Close