0_Web_Ballina - SllajderBallkan

Në Turqi konfiskohet një ton kokainë

- Nëpunësit doganor turq konfiskuan një ton kokainë të fshehur në kontejnerë për banane, dhe sipas ministrit turk të tregtisë Mehmet Musa, kjo është sasia më e madhe e kokainës së konfiskuar deri tani në shtet.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close